Yalova Üniversitesi Yalova Meslek Yüksek Okulu, Türkiye Yat Kaptanları ve Çalışanları Derneği ile İş birliği protokolü imzaladı. Marina ve Yat İşletme Programı öğrencilerinin Staj ve İş konularında ortaklık sağlandı. 
 
Yalova Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Pelin Baran ve Türkiye Yat Kaptanları ve Çalışanlar Dernek Başkanı Kaptan Yusuf Ziya Karagöz arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Dernek ile Yalova Meslek Yüksekokulu Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Marina ve Yat İşletme Programı öğrencilerinin Staj, İş başı Eğitim ve İş Oryantasyonları, sektörel iş birlikleri hususundan mutabakata varıldı.  
 
Protokol töreninde Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Duygu Yıldırım Pekşen, Marina ve Yat İşletme Program Öğretim Görevlisi Öğr. Gör. Kpt. Hakan Kahramaner, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Kpt. İsmail Öztürk ve Kpt. Yaşar Keleş de hazır bulundular. 
 
İmza Töreni sonrası taraflar birlikte yemekli toplantıda buluşarak Deniz Turizm Sektörü hakkında ve ileri dönem işbirlikleri hakkında istişarelerde bulundular.

Etiket: .